Jak działa krem vianek?

Vianek, więc polska firma proponuje mnóstwo kosmetyków, w tymże też niezwykle powszechny niedawno lekki Vianek krem matujący do normalnej pielęgnacji skóry przetłuszczającej się oraz trudnej (https://www.bee.pl/vianek-nawilzajacy-krem-do-twarzy-na-dzien-50-ml_p6736.html). Ma olej z pestek gron, oliwę z oliwek oraz skwalan roślinny, jakie gwarantują skórze odpowiednie zwilżenie, nie obciążając jej. Wyciąg z kory wierzby białej to zarzewie związków o działaniu ściągającym, aktywujących obniżkę zmian skórnych, jakie w zestawieniu z witaminą B3 regulują stan cery. Doskonale nadaje się do normalnej pielęgnacji skóry przetłuszczającej się oraz problematycznej.

Doskonały krem?

Tworzony poprzez spółkę Vianek, stosując ekologiczne mechanizmy występujące w skórze, pobudza ją do zwykłej odbudowy. Ma kompleks humektantów (mocznik+mleczan sodu+kwas hialuronowy), jaki w zestawieniu z doskonałymi olejami (arganowym oraz z kiełków pszenicy), gwarantuje skórze intensywne zwilżenie oraz odżywienie. Wyciąg z robinii akacjowej oraz witamina E funkcjonują antyoksydacyjnie oraz hamują mechanizmy starzenia się skóry.

Krem na dzień – przede wszystkim ochrona

W przeciągu dnia nasza skóra narażona jest na stres oraz niebezpieczne oddziaływanie otoczenia – wahania temperatury, zabrudzenia, światło UV, chłód, brud, wiatr lub klimatyzację. Mają one ważny wpływ na jej wygląd oraz formę. Kremy na dzień dostosowane są zatem do efektywnej walki z atakującymi nas wolnymi rodnikami, niejednokrotnie mają także właściwe filtry UVA oraz UVB zabezpieczające przed promieniami słonecznymi. Najistotniejszą ich rolą, poza ochroną przed szkodliwymi elementami, jest także ogromne zwilżenie cery, jaka bez właściwej pielęgnacji z łatwością podlega przesuszeniu.

Krem do twarzy na noc

Rozumiejąc potrzeby naszej skóry w przeciągu dnia oraz w nocy, łatwiej poznać, czemu tak istotny jest właściwy wybór kosmetyków do normalnej pielęgnacji. Ochronny krem na dzień, złożony przed snem, kiedy skóra nie musi walczyć z negatywnym światłem UV lub zimnym powiewem, może wykazać się dla niej kolejnym obciążeniem. Czym więc winien cechować się krem do twarzy na noc? Biorąc pod uwagę jego podstawowe założenie, winien być przede wszystkim możny w elementy wzmacniające oraz kojące, równocześnie będąc zupełnie pewnym dla skóry.

Data ważności

Wszelkie kosmetyki mają datę ważności, po jakiej mogą stać się nie jedynie bezwartościowe, lecz wprost niebezpieczne. Należałoby ją zobaczyć także w sklepie, aby wiedzieć, czy zużyjemy artykuł we właściwym czasie. Wytwórcy muszą przestrzegać surowych zasad produkcji, co znaczy, iż np. krem przeterminowany o parę dni wciąż nadaje się do wykorzystania. Może nie na twarz, jaka jest niezwykle narażona na podrażnienia, lecz na ramiona lub stopy tak. Żywotność kremu wydłuży również właściwe pudełko.

Hand obraz autorstwa Racool_studio - www.freepik.com